Aktualności

Nawozy Lima Europe

Nawiązaliśmy współpracę z belgijska firma nawozową Lima Europe oferującą wysokiej klasy nawozy dla upraw owocowych, w tym noeoczesne nawozy żelowe do stosowania w fertgacji.

Pokazy polowe - Konferencja Borówkowa 2018

Pokazy polowe w drugim dniu konferencji borówkowej zgromadziły, mimo mroźnej pogody, sporą rzeszę zwiedzających. Dużym zainteresowaniem cieszył się prezentowany przez nas wiatrakprzeciwprzymrozkowy.

Konferencja Sadownicza Lubań

Zorganizowana przez PODR w Lubaniu 09.11.2016 konferencja sadownicza zgromadziła wielu zainteresowanych tematem bioróżnorodności nie tylko w sadach, ale także w jagodnikach.

Wykład prowadzony przez Pana Michała Anioła skupiał się na temacie zachowania starych odmian jabłoni, ale nie tylko. Istotne jest zachowanie starych odmian dla ich wartości smakowych, odporności na choroby oraz naszej kultury.

Ważnym punktem konferencji był również wykład Macieja Kozarzewskiego na temat ochrony plonów przed, w trakcie i po zbiorach. Najnowsze rozwiązania w temacie ochrony roślin przed przymrozkami, a także nowe systemy konstrukcji ochrony przed gradem to atut firmy Agro Partners.

Warto było tam być i czerpać wiedzę na tak ważne tematy jak interpretacja wyników badań laboratoryjnych na zawartość substancji aktywnych pestycydów w owocach wykład Pana Macieja Bartonia z Laboratorium UO-technologia, jak również strategia zwalczania przędziorków w truskawkach wykład Pani Barbary Błaszczyńskiej.

 firma Agro Partners

Dzień Polskiej Borówki

Nawóz krystaliczny do borówki wysokiej

Począwszy od sezonu wiosennego 2016 r. w ofercie naszej firmy znajduje się seria nawozów dedykowanych do uprawy borówki wysokiej. Pierwszym nawozem jest nawóz wiosenny dedykowany do fazy wzrostu wegetatywnego roślin. Już niedługo poinformujemy o kolejnych formułach tego produktu na czas kwitnienia oraz na czas po zbiorach owoców.

 

Targi TSW 2016

Będziemy na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2016 w Nadarzynie.
Znajdziecie nas na stoisku G5

Logo TSW 2016

Zapraszamy serdecznie

Agropartners w Lublinie

Stanowisko Agropartners Lublin

VEGE FRUIT EXPO 2015

W dniach 24 - 25 listopada 2015 wystawiamy się na targach VEGE FRUIT EXPO w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Nowa strona WWW

Witamy na odświeżonej stronie Agro Partners. Mamy nadzieję, że znajdziecie na niej Państwo wiele interesujących informacji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.