Nawozy dla roślin jagodowych

Linia produktów GROGREEN FIVE jest pierwszą w swoim rodzaju linią nawozów, łączącą wysoką zawartość NPK z wapniem, magnezem i wszystkimi potrzebnymi pierwiastkami śladowymi.

Te produkty żelowe to najnowocześniejsze rozwiązanie do nawadniania kropelkowego, łączące 3 różne zastosowania w jednym: dostarczanie makroskładników pokarmowych, dostarczanie wapnia (i magnezu) oraz zakwaszanie roztworu.

Produkt zapewnia kwasowość, która neutralizuje i rozpuszcza wodorowęglany, unikając zatykania kroplowników i uwalniania nieosiągalnych dla rośliny składników odżywczych. Unikalny skład sprawia, że jest to rozwiązanie numer jeden dla gleb cierpiących na zasolenie i zasadowość .

Gama produktów GROGREEN FIVE zapewnia kompletny program odżywiania roślin przez cały cykl produkcji, ponieważ FIVE jest dostępny w różnych proporcjach NPK, aby zaspokoić potrzeby roślin na różnych etapach uprawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.