Rozwiązania przeciwgradowe

Od 2012 roku Agropartners współpracuje z hiszpańską firmą S.P.A.G SL, producentem dział przeciwgradowych oraz włoską firmą Valente Pali, odpowiedzialną za produkcję konstrukcji sadowniczych, jak również systemów przeciwdeszczowych i przeciwgradowych, opartych na siatce i folii.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klienta i biorąc pod uwagę wciąż zmieniające się warunki klimatyczne w Polsce, a także zwiększoną częstotliwość gradobić w naszym kraju, zostaliśmy dealerem czołowych europejskich producentów.

Siatki przeciwgradowe są bardzo istotnym elementem każdej uprawy. Należy pamiętać, iż konsekwencje gradu mogą być fatalne w skutkach dla wszystkich sadowników. W ciągu kilku minut możliwa jest utrata plonów, co wiąże się z niewyobrażalnymi stratami finansowymi.

Decydując się na zabezpieczenia przeciwgradowe, jesteśmy w stanie przewidzieć i zagwarantować zbiory oraz skutecznie ochronić plantacje.

Najpopularniejszym wariantem jest siatka przeciwgradowa i jej odpowiedni montaż. Specjaliści podkreślają, iż najlepszą porą na postawienie konstrukcji jest moment przed założeniem sadu – wtedy łatwiej jest zaplanować cały system.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.