AgroPartners.pl

Agro Partners oferuje sadownikom i rolnikom szeroką gamę nowoczesnych rozwiązania w zakresie ochrony plonów przed przymrozkami, deszczem i gradem. Firma dytrybuuje także nawozy i biostymulatory.
Ponadto w ofercie firmy znajdują się także sadzonki borówki wysokiej, truskawek i innych roślin owocowych.

 

Aktualności

Nawozy Lima Europe

Nawiązaliśmy współpracę z belgijska firma nawozową Lima Europe oferującą wysokiej klasy nawozy dla upraw owocowych, w tym noeoczesne nawozy żelowe do stosowania w fertgacji.

Więcej...

Pokazy polowe - Konferencja Borówkowa 2018

Pokazy polowe w drugim dniu konferencji borówkowej zgromadziły, mimo mroźnej pogody, sporą rzeszę zwiedzających. Dużym zainteresowaniem cieszył się prezentowany przez nas wiatrakprzeciwprzymrozkowy.

Więcej...

Konferencja Sadownicza Lubań

Zorganizowana przez PODR w Lubaniu 09.11.2016 konferencja sadownicza zgromadziła wielu zainteresowanych tematem bioróżnorodności nie tylko w sadach, ale także w jagodnikach.

Wykład prowadzony przez Pana Michała Anioła skupiał się na temacie zachowania starych odmian jabłoni, ale nie tylko. Istotne jest zachowanie starych odmian dla ich wartości smakowych, odporności na choroby oraz naszej kultury.

Ważnym punktem konferencji był również wykład Macieja Kozarzewskiego na temat ochrony plonów przed, w trakcie i po zbiorach. Najnowsze rozwiązania w temacie ochrony roślin przed przymrozkami, a także nowe systemy konstrukcji ochrony przed gradem to atut firmy Agro Partners.

Warto było tam być i czerpać wiedzę na tak ważne tematy jak interpretacja wyników badań laboratoryjnych na zawartość substancji aktywnych pestycydów w owocach wykład Pana Macieja Bartonia z Laboratorium UO-technologia, jak również strategia zwalczania przędziorków w truskawkach wykład Pani Barbary Błaszczyńskiej.

 firma Agro Partners

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.